finał przeglądu piosenki patriotycznejNagrody spływają na nasze dziewczęta tej wiosny ...strumieniami. W dniu 26 kwietnia, we Wrocławskim MDK AGORA, odbył się koncert laureatów XII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Moją ojczyzną Polska jest…”, którego finalistkami były dziewczęta z klasy V. Przegląd objęty został honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Wojewody Dolnego Śląska, Prezydenta Miasta Wrocławia i Kuratora Oświaty.


Nasze dziewczęta dotarły aż do finału, ale niespodzianką dla wszystkich było wyróżnienie, które otrzymały. Otóż wyśpiewały i wygrały wraz z panią Amelią - Nagrodę Prezydenta Wrocławia - jedną z czterech nagród patronów honorowych przyznawanych laureatom.


Jest nam bardzo miło przekazać tak wspaniałą wiadomość wszystkim, którzy dodawali otuchy naszym laureatkom. Pani Amelii, dziewczętom i rodzicom – GRATULUJEMY! Warto rozwijać swoje talenty!!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz nagrania z występu naszych uczennic!

 

Dodatkowo zachęcamy do przeczytania artykułu na stronie Gościa Wrocławskiego, a także relacji na stronie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, opisujących przebieg koncertu Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej.