zakonczenie roku 2016201723 czerwca, kolejny rok szkolny w ZDROJU oficjalnie dobiegł końca.

Dla uczennic był to z całą pewnością rok pełen radości, niezwykłych pomysłów, wspaniałych inicjatyw, nowych doświadczeń, ciekawych wycieczek, zawierania przyjaźni, odkrywania świata i własnych możliwości.

Zakończenie roku szkolnego zbiegło się w czasie ze świętem wszystkich ZDROJOWYCH Tatusiów. Z tej okazji, dziewczęta przygotowały dla swoich rodziców wyjątkowy występ artystyczny.
Nie zabrakło również wzajemnych podziękowań za wspólnie spędzony czas i pogratulowania sukcesów. Na zakończenie wychowawczynie klas, uroczyście wręczyły dziewczynkom świadectwa.

Życzymy naszym uczennicom pięknych wakacji i już teraz mówimy: do zobaczenia we wrześniu!